O projektu

 

lesk

Chcete mít stále krásné auto? Já také. Proto jsem napsal knihu, abych vám s tím pomohl. Taky to nehuntuju je projekt, který si klade za cíl zpřístupnit správnou péči o auto co nejvíce lidem. 

Tato kniha je první svého druhu, protože se zabývá problematikou péče o auto, v současnosti známou pod hojně používaným termínem „detailing“. Hlavním smyslem této knihy je představit tuto problematiku v jednoduché a srozumitelné formě, aby s péčí o auto mohl začít opravdu kdokoliv.

Díky této knížce přijdete na to, proč vznikají škrábance, proč je lepší se laku dotýkat co nejméně a jak zajistit, aby Vám auto vydrželo co nejdelší dobu v nejlepší vizuální kondici. Naučíte se dělat vše správně a efektivně. Od mytí auta přes dekontaminaci a ošetření laku, leštění, péči o interiér, údržbu střechy kabrioletu až po praktické tipy, jak některým problémům předcházet.

Ale nejdůležitější je, aby auto nestálo jen v garáži, ale především dělalo radost a jezdilo!  lesk

Jmenuji se Ondřej Krása a péči o auto se věnuji od roku 2016, kdy jsem si koupil nové auto a chtěl jsem, aby mi vydrželo stále tak krásné, jako když vyjelo z dealerství. V té době bych ocenil, kdyby existoval jednoduchý a ucelený balíček informací, ze kterého bych mohl čerpat. Na místo toho jsem musel sbírat informace různě po internetu, což mi zabralo hodně času, učení a zkoušení. Navíc jsem musel třídit, které informace jsou relevantní a které ne. Také jsem si prošel profesionálním detailingovým studiem, kde jsem přišel do kontaktu s velmi drahými a luxusními vozy a získal další důležité praktické zkušenosti, spojené zejména s renovací laku. Časem jsem dospěl k závěru, že si své nabyté znalosti a zkušenosti nenechám pro sebe, ale na místo toho je dám k dispozici ostatním. Takovým způsobem, aby bylo vše důležité na jednom místě, a aby to bylo stravitelné pro úplné laiky a začátečníky, ale také pro zkušené a zapálené detailery.

Taky to nehuntuju, jezdím a pečuju.   lesk

941EBACA-CCEA-45A7-BE4B-09ADC90E4D75

fotil @modernipurista