Kniha - Taky to nehuntuju

Naučte se správně pečovat o svoje auto.

  • jednoduše a srozumitelně
  • vejde se do každé přihrádky
  • nepotřebujete internetové připojení
  • nejlevnější a nejtrvalejší ochrana laku
Můžeme doručit do:
4.10.2023
599 Kč
Skladem

Knížka o detailingu, která vás naučí správně a šetrně pečovat o auto. Od mytí až po renovaci laku.

Co se z této knihy naučíte vám už nikdo nevezme, proto bude každé auto pod vaším dohledem doživotně krásné.

Nemusíte se prodírat internetem a hledat správnou radu, zde je vše na jednom místě, přehledně a vždy po ruce.

Dozvíte se vše od mytí, přes dekontaminaci a ošetření laku až po leštění. Kniha se věnuje také interiéru, péči o střechy kabrioletů a praktickým tipům. Péče od A do Z.

Je napsána jednoduše a srozumitelně, díky tomu je vhodná pro každého, kdo chce mít krásné a udržované auto.  

Stále vás to nepřesvědčilo? Zde je několik recenzí: 

Autíčkář: jak na komplexní péči o auto.

Temple of speed: čtení pro Vaše auto.

Recenze od Red.Neck.Digital.

 

Velikost knížky odpovídá rozměrům formátu A5 a má 204 stran.

ISBN 978-80-11-01050-8

 

 

 

 

Kategorie: nakupuj
5
19x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 26.9.2023
Knihu jsem koupila jako dárek, takže těžko nyní hodnotit obsah. Autor napsal věnování pro obdarovaného, knihu krásně zabalil a ještě napsal vzkaz přímo mě, že věnování je v knize, jak jsem si přála. Od objednávky až po doručení to byl neskutečný fofr. Celkový dojem je, že jsem velice spokojená a doporučuji. 😊
5
Avatar autora | 18.9.2023
Maximálně spokojeni.Dobře napsaná kniha
5
M Avatar autora | 7.9.2023
Pekná kniha, príjemné čítanie a trochu sentimentu na záver. ;)
5
TK Avatar autora | 7.8.2023
Každý, kdo se chce starat o své auto se v tom najde. Zároveň musím souhlasit, že kniha je opravdu "čtivá" a kdybych měl více času, tak jí přečtu na jeden zátah. Hlavní věc, která se mi na knize líbí je sjednocení informací, protože těch hodin, co jsem předtím strávil čtením blogů, článků, fb diskuzí a sledováním youtube tutoriálů bylo opravdu mnoho. Díky za knížku, je skvělá!
5
A Avatar autora | 25.7.2023
Byl jsem ohromen množstvím informací, a zaujat lehkou a čtivou formou, kterou jsou podány. Kniha je krásně zpracovaná jak graficky, (Lookin opět nezklamal) tak z hlediska koherence a koherze. Vše krásně systematicky a logicky navazující. Pokud na jůtůbku hledáš tutoriály typu "how to clean my car" tak je to kniha přesně pro tebe. Vykašli se na dlouhé hledání zavádějících informací a polopravd na internetu a radši si kup ucelený balíček informací, kde to máš od A do Z. Dej na zkušenosti někoho, kdo si tím vším prošel a chce ti to předat. A pokud si myslíš, že je to drahé, věř tomu, že za všechny ty roky zkušeností a znalostí co dostaneš na jednom místě, je ta cena opravdu směšná. Díky Ondro.
5
T Avatar autora | 24.7.2023
Skvěle napsané, i pro úplná nemehla, jako jsem já. Takže díky moc za všechny rady a tipy 👌
5
JS Avatar autora | 23.7.2023
Skvělá knížka, o auta se léta sám starám, a zdá se, že docela dobře. Tady jsem si to jen utvrdil.
5
PB Avatar autora | 25.6.2023
Super, jsem moc spokojen👍. Skvěle napsáno a děkuji za milé přáníčko🙂.
5
FM Avatar autora | 7.6.2023
Výborná kniha pro ty, kteří by rádi znali podstatu a správné postupy dokonalého čištění jejich čtyřkolových miláčků. Tato kniha mi předala velmi mnoho důležitých informací o tom co a jak, věci, o kterých jsem před tím ani nepřemýšlel, že by bylo potřeba dělat pro dokonalé dokonalý vzhled laku mého automobilu. V knize jsou cenné rady, aby nebylo potřeba některé úkony dělat vícekrát. Kniha se čte velmi příjemně a celkem svižně, ačkoliv nejsem žádný vášnivý čtenář, tak tato kniha je možná přečíst do 10 hodin čistého času. Po přečtení této knihy mohu již také o sobě říci, že už to také nehuntuju!
5
J Avatar autora | 20.5.2023
Kniha dorazila hned druhý den od objednání ! Obsah knihy .. Jedním slovem WAU ! Měl jsem nějaké očekávání ale tohle ? Úžasné .Kniha se moc dobře čte ! Krásně vysvětleno! Po přečtení knihy z vás budou králové čistých aut. Dost to pozoruji na sobě 😅 Od přečtení knížky po závislost na tom aby moje auto bylo vždy krásně čisté a lesklé Maximálně doporučuji Je to BOMBA 😅😇
5
DP Avatar autora | 17.5.2023
Nejlepší kniha ohledně mytí a čištění auta.
3
PB Avatar autora | 16.5.2023
Na to, jak je kniha tlustá, spousta věcí se opakuje a přitom mi chybí spousta informací, kterých jsem se nedočkal.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 16.5.2023
Děkuji za hodnocení, ale abych si z toho jako autor mohl něco vzít bylo by fajn konkretizovat, které věci se opakují a jakých informací jste se nedočkal. Ano jsou principy a postupy, které v knize opakuji a připomínám, ale na tom je postaveno jakékoliv učení. Pokud Vám chybí informace, které byste se rád dozvěděl, můžete mně kontaktovat mailem.
5
KJ Avatar autora | 16.5.2023
plně souhlasí s tím co napsali všichni přede mnou. Zase jsem o něco chytřejší a už se těším co na to řekne moje auto.
5
JH Avatar autora | 24.4.2023
Skvělá knížka, četla se úplně sama. Je perfektně napsaná. Nezachází do zbytečných detailů a vše podává jasně a srozumitelně. Jak pucovat a nehuntovat tak pochopí i naprostý laik. Ondro, díky za spoustu cenných informací!
5
MP Avatar autora | 24.4.2023
Super knížka, všechno velmi jednoduše a pochopitelně vysvětlené,obrázky super, celá knížka zábava číst, věnování potěšilo. Díky
5
JT Avatar autora | 21.4.2023
Kniha Taky to nehuntuju naprosto předčila všechna má očekávání. Nabitá informacemi od první až do poslední strany a zároveň velmi čtivá a vtipná. Je možné ji přečíst způsobem start-cíl a nebo listovat v jednotlivých kapitolách přímo při umývání vlastního auta. Určitě doporučuji všem autíčkářům jako základ dobré péče o svého plechového mazlíčka.
5
NS Avatar autora | 20.4.2023
U auta poznám jenom kola a volant, ale kupodivu jsem celou knížku přečetla a z velké části aplikovala i na svém autě. Rozhodně doporučuji všem, i kdyby jenom jako večerní čtení. ☺️
Zpět do obchodu